Vragen, opmerkingen of suggesties?

Zit je met een vraag of heb je een opmerking of suggestie? Gebruik dan ons online formulier!

Vul alle velden nauwkeurig in en formuleer je vraag of voorstel zo duidelijk mogelijk, zodat we deze aan de juiste persoon kunnen doorgeven. Begrijp ook dat het even kan duren alvorens je antwoord krijgt op je vraag.

Klik hier om het formulier te openen!

Maak kennis met ons team!

Algemene coördinatie

Stijn Kwanten

Stijn Kwanten
Secretaris
Helihavenlaan 21, 1000 Brussel

02 208 24 24
0475 22 50 71
stijn.kwanten@acv-csc.be

Joery Dehaes

Joery Dehaes
Secretaris
Helihavenlaan 21, 1000 Brussel

02 208 24 26
0476 21 94 79
joery.dehaes@acv-csc.be

Secretariaat

Martine Ocula

Martine Ocula
Secretaris
Helihavenlaan 21, 1000 Brussel

02 208 24 21
martine.ocula@acv-csc.be

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Rudy Harnie

Rudy Harnie
Permanent vrijgesteld afgevaardigde
Helihavenlaan 21, 1000 Brussel

02 208 24 25
0470 61 22 10
rudy.harnie@acv-csc.be

Provincie Oost-Vlaanderen

Erwin Hongenaert

Erwin Hongenaert
Permanent vrijgesteld afgevaardigde
Poel 7, 9000 Gent

0476 86 15 53
erwin.hongenaert@acv-csc.be

Provincie West-Vlaanderen

Koen Dooms

Koen Dooms
Permanent vrijgesteld afgevaardigde
Dr. L. Colensstraat 7, 8400 Oostende

059 55 25 26
0473 53 86 64
koen.dooms@acv-csc.be

Provincie Antwerpen

Kristof Ceulemans

Kristof Ceulemans
Permanent vrijgesteld afgevaardigde
Nationalestraat 111, 2000 Antwerpen

0473 43 51 41
kristof.ceulemans@acv-csc.be

Provincie Limburg

Manu Gilmont

Manu Gilmont
Permanent vrijgesteld afgevaardigde
Mgr. Broekxplein 6 te 3500 Hasselt

0477 99 04 53
manu.gilmont@acv-csc.be

Contacteer jouw plaatselijk afgevaardigden!

Op zoek naar de contactgegevens van jouw plaatselijk afgevaardigde? Klik dan op onderstaande kaart op de juiste plek van de gewenste lokale politiezone of op het oranje logo voor de provinciale militantenkernen verantwoordelijk voor de Federale Politie!


voor het e-mailadres van onze afgevaardigden in de gewenste politiezone

voor het e-mailadres van onze afgevaardigden in de provinciale afdelingen van de Federale Politie