ACV Politie
Ook voor jou de juiste keuze!

Home
Contact
  Word lid!
 Links
Meer ...

 

Onze secretarissen en vast afgevaardigden

 

Algemene co÷rdinatie

 

 

Stijn Kwanten - Secretaris
Helihavenlaan 21, 1000 Brussel

02 208 24 24
0475 22 50 71
stijn.kwanten@acv-csc.be

Joery Dehaes - Secretaris
Helihavenlaan 21, 1000 Brussel

02 208 24 26
0476 21 94 79
joery.dehaes@acv-csc.be

 

Secretariaat

 

 

Martine Ocula
Helihavenlaan 21, 1000 Brussel

02 208 24 21
martine.ocula@acv-csc.be

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

 

 

Rudy Harnie - Vast afgevaardigde
Helihavenlaan 21, 1000 Brussel

02 208 24 25
0470 61 22 10
rudy.harnie@acv-csc.be

Provincie Oost-Vlaanderen

 

 

Erwin Hongenaert - Vast afgevaardigde
Poel 7, 9000 Gent

gsm: 0476 86 15 53
erwin.hongenaert@acv- csc.be

Provincie West-Vlaanderen

 

 

Koen Dooms - Vast afgevaardigde
Dr. L. Colensstraat 7, 8400 Oostende

059 55 25 26
0473 53 86 64
koen.dooms@acv-csc.be

Provincie Antwerpen

 

 

Kristof Ceulemans - Provinciaal voorzitter
Nationalestraat 111, 2000 Antwerpen

0473 43 51 41
kristof.ceulemans@acv-csc.be

Provincies Limburg en Vlaams-Brabant

 

 

Manu Gilmont - Vast afgevaardigde
Mgr. Broekxplein 6 te 3500 Hasselt

0477 99 04 53
manu.gilmont@acv-csc.be